wrapper

O. Józef Okapa ur. 10.07.1935 r. w Siemiechowie. W 1952 r. wstąpił do Nowicjatu Redemptorystów. W 1953 złożył profesję zakonną 2.08.1953 r, a 7.06.1959 r. przyjął święcenia kapłańskie. Pracował jako misjonarz i duszpasterz w Toruniu, Szczecinku, Bardo, Głogowie. Z powodu pogarszającego się stanu zdrowia został w czerwcu 2017 roku przeniesiony do Tuchowa. Zmarł 9.08.2017 w tuchowskim klasztorze.
Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 13.08.2018 r. o godzi. 12.00 w bazylice NMP w Tuchowie. Wprowadzenie ciał do kościoła i modlitwa różańcowa w intencji zmarłego o godz. 11.30.