czwartek, 18 sierpień 2016 13:51

Odprawa Katechetyczna

Napisane przez Wydział Katechetyczny
Odprawa Katechetyczna arch. Wydziału Katechetycznego

Przed pierwszym szkolnym dzwonkiem, katecheci spotkają w Tarnowie i Nowym Sączu. Księża, siostry zakonne i świeccy, którzy uczą religii wysłuchają wykładów i będą rozmawiać o nowym roku szkolnym i katechetycznym. Specjalne prelekcje wygłoszą Zbigniew Barciński, prezes Stowarzyszenia Pedagogów NATAN z Lublina i ks. dr Jacek Nowak wykładowca UPJPII WTST Tarnów.

ODPRAWA KATECHETYCZNA - 2016

dla księży, sióstr katechetek i katechetów świeckich odbędzie się:

w Tarnowie – 29.08.2016 r. (poniedziałek) o godz. 9.30

w auli Wyższego Seminarium Duchownego. W odprawie uczestniczą księża z następujących dekanatów: Ciężkowice, Dąbrowa Tarnowska, Dębica Wschód, Dębica Zachód, Mielec Południe, Mielec Północ, Ołpiny, Pilzno, Pustków, Radomyśl, Szczucin, Tuchów, Tarnów Północ, Żabno.

Odprawa katechetyczna dla sióstr katechetek i katechetów świeckich odbędzie się o tej samej godzinie w auli Jana Pawła II w budynku katechetycznym przy Bazylice Katedralnej. Uczestniczą w odprawie siostry katechetki i katecheci świeccy z wyżej wymienionych dekanatów oraz z następujących: Bochnia Wschód, Bochnia Zachód, Brzesko, Czchów, Lipnica, Porąbka Uszewska, Radłów, Szczepanów, Tarnów Południe, Tarnów Wschód, Tarnów Zachód, Uście, Wojnicz, Zakliczyn.

w Tarnowie – 30.08.2016 r. (wtorek) o godz. 9.30

w auli Wyższego Seminarium Duchownego. Uczestniczą w odprawie księża z następujących dekanatów: Bochnia Wschód, Bochnia Zachód, Brzesko, Czchów, Lipnica, Porąbka Uszewska, Radłów, Szczepanów, Tarnów Południe, Tarnów Wschód, Tarnów Zachód, Uście, Wojnicz, Zakliczyn.

w Nowym Sączu – 31.08.2016 r. (środa) o godz. 9.30

przy parafii św. Małgorzaty. W odprawie uczestniczą księża z następujących dekanatów: Bobowa, Grybów, Krościenko, Krynica, Limanowa, Łącko, Łużna, Nowy Sącz Centrum, Nowy Sącz Wschód, Nowy Sącz Zachód, Piwniczna, Ropa, Stary Sącz, Tymbark, Ujanowice.

Odprawa dla sióstr katechetek i katechetów świeckich z wyżej wymienionych dekanatów odbędzie się w „Kanie” przy ul. Kunegundy 12a, o godz. 9.30.

PROGRAM ODPRAWY KATECHETYCZNEJ

29.08.2016 r., poniedziałek – TARNÓW

9.30 – Nabożeństwo

9.50 – I wykład: „Współczesne zagrożenia wychowania – jak na nie odpowiadać”- p. Zbigniew Barciński (prezes Stowarzyszenia Pedagogów NATAN - Lublin)