poniedziałek, 03 październik 2016 14:09

Mościcki Raban 2016

Napisane przez Beata Malec-Suwara
Mościcki Raban 2016 Beata Malec-Suwara /FOTO GOŚĆ

2 października na zakończenie Terezjady, imprezy organizowanej w mościckiej parafii z racji odpustu ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus, odbył się III Mościcki Raban. Uwielbienie poprowadził parafialny zespół Rahamim z ks. Arturem Mularzem.

Doroczna Terezjada organizowana w parafii Tarnów-Mościce z okazji odpustu ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus zakończyła się Mościckim Rabanem. Jego hasło "Jezus ufa Tobie" nawiązywało do książki o Bożym miłosierdziu, którą młodzi uczestnicy ŚDM mieli w swoich plecakach.

Kulminacyjnym punktem Rabanu, który odbył się na tarnowskich Brzegach, jak młodzi nazwali Mościce, było uwielbienie. Poprowadził je parafialny zespół Rahamim z ks. Arturem Mularzem.