wrapper


czwartek, 20 kwietnia 2017 17:28

Wiosenny Raban do Kwadratu

Napisane przez Ruch Światło-Życie

W odpowiedzi na słowa papieża Franciszka skierowane do młodzieży w Rio de Janeiro: "Chcę, byście poszli na ulice robić raban! Chcę rabanu w waszych diecezjach!", Ruch Światło-Życie zaprasza gimnazjalistów i uczniów szkół średnich na dwudniowy raban oazowy - specjalną, weekendową Oazę Modlitwy.

- Tym razem młodzi przeżyją czas w atmosferze radości i braterstwa. Propozycja będzie bowiem ukierunkowana na wspólnotowe odkrycie doświadczenia Bożej miłości i  daru Bożej obecności w życiu każdego człowieka i całej wspólnoty. Uczestnicy będą zgłębiać temat dobra i działania Ducha Świętego, który uzdalnia każdego do tworzenia przestrzeni modlitwy i spotkania – mówi Marta Wideł z Ruchu.

W planie organizatorzy zapewniają czas na modlitwę osobistą i wspólnotową, ciekawe konferencje, spotkania z animatorami w małych grupach, odpoczynek, wspólne zabawy i gry, wycieczkę, ognisko i "majówkę - spotkanie z Niepokalaną Matką Kościoła - opiekunką Efezu".

Spotkanie odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie Diecezji Tarnowskiej EFEZ, w Czchowie, ul. Ks. Koleboka 3, w dn. 28-30 kwietnia. Zjazd w piątek do godz. 18.00, a zakończenie w niedzielę ok. południa obiadem. Przywozimy śpiwór i buty do spacerowania.

O wcześniejszych edycjach „Oazowych Rabanów do kwadratu” można przeczytać tutaj: www.tarnow-oaza.pl

Szczegóły i zapisy w Biurze Ruchu Światło-Życie w Kurii Diecezjalnej w Tarnowie najlepiej drogą telefoniczną lub mailową (tel. 14 631 73 46 lub 14 631 73 90, kom. 603 605 883 lub 609 603 323, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Ostatnio zmieniany piątek, 21 kwietnia 2017 15:18