wrapper

Wiadomości

środa, 17 maj 2017 20:07

Poznamy logo Synodu - konferencja prasowa dla dziennikarzy

Napisane przez eb
Poznamy logo Synodu - konferencja prasowa dla dziennikarzy Foto Ewa Biedroń

Logo V Synodu Diecezji Tarnowskiej zostanie zaprezentowane 29 maja w Tarnowie. Podczas konferencji prasowej w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie zostanie także zainaugurowana oficjalna strona internetowa Synodu.

„W obecnej kulturze bardzo modne stają się eventy, których celem jest wzbudzenie zainteresowania i przyciągnięcie uwagi jak największej ilości osób.  Czy V Synod Diecezji Tarnowskiej ma być jeszcze jednym z takich lokalnych eventów? Czy jest to tylko i wyłącznie wewnętrzna sprawa Kościoła, Biskupa i księży? Czy jest to jeszcze jedno święto albo wydarzenie religijne na miarę procesji Bożego Ciała? A może chodzi o coś zupełnie innego, co dotyczy wszystkich ludzi: wierzących i niewierzących, zainteresowanych życiem Kościoła i jemu obojętnych albo nawet przeciwnych? Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania z lokalnymi dziennikarzami"- zapowiada ks. Andrzej Dudek, rzecznik prasowy Komisji Przygotowawczej V Synodu.

Komisja Przygotowawcza V Synodu Diecezji Tarnowskiej w imieniu bpa Andrzeja Jeża i bpa Leszka Leszkiewicza  zaprasza przedstawicieli wszystkich mediów (prasa, radio, telewizja, portale internetowe)  na konferencję prasową na temat V Synodu Diecezji Tarnowskiej, podczas której oprócz zaprezentowania motywów zwołania Synodu po raz pierwszy przedstawi i wyjaśni logo tego wydarzenia oraz zainauguruje oficjalną stronę Synodu.

Konferencja prasowa odbędzie się 29 maja 2017 r. (poniedziałek) o godz. 9.00 w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie przy ul. Piłsudskiego 6 (przed Aulą św. Jana Pawła II).

Ostatnio zmieniany czwartek, 18 maj 2017 15:02