wrapper

piątek, 26 maja 2017 20:25

Nieugięci (Nie)dotknięci czyli… Miasteczko Modlitewne 2017

Napisane przez KSM

Ruszyły zapisy na  jedną z największych modlitewnych inicjatyw Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży – Miasteczko Modlitewne.  Jak co roku młodzi spotkają się u bł. Karoliny w Zabawie, aby przez 6 dni wspólnie modlić się, integrować i poznawać swoją patronkę. 

„Hasło tegorocznego spotkania jest zaproszeniem do szkoły modlitwy, by na nowo podjąć wyzwanie wejścia w głąb swojego serca i do stanięcia w prawdzie o sobie. Pomoże nam w tym nikt inny jak Matka Boża, której tegoroczne Miasteczko Modlitewne będzie poświęcone” – mówi Magdalena Nowak, burmistrz Miasteczka Modlitewnego.

Miasteczko Modlitewne 2017 odbędzie się w terminie 27 lipca – 2 sierpnia 2017 roku. Koszt tegorocznego spotkania wynosi 170 zł od osoby.

Aby zgłosić uczestnictwo (grupy zorganizowane jak i indywidualne osoby) należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej Miasteczka Modlitewnego:  www.miasteczkomodlitewne.pl/zapisy

Wszelkie informacje dotyczące Miasteczka Modlitewnego znajdują się na w/w stronie internetowej oraz na Facebook’u: www.facebook.com/miasteczkomodlitewnewzabawie

plakat Miasteczka Modlitewnego

 

Ostatnio zmieniany piątek, 26 maja 2017 20:31