wrapper

Wiadomości

piątek, 20 października 2017 11:12

Kurs dla wychowawców wypoczynku

Napisane przez KSM

Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kursie dla wychowawców wypoczynku. Odbędzie się on w dniach 3 – 5 listopada w salach katechetycznych Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.

Adresatem szkolenia są studenci i absolwenci szkół średnich oraz wszystkie osoby zainteresowane pracą na obozach letnich i zimowych oraz koloniach i półkoloniach.

Wymagania dla uczestników to ukończone 18 lat, a do podjęcia pracy dodatkowo średnie wykształcenie. Czas szkolenia wynosi 36 godzin wg programu MEN. Kurs prowadzony będzie przez Mirosława Flisa, dyrektora biura edukacyjno-szkoleniowego Krak-Wis. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie potwierdzające i umożliwiające pracę w charakterze opiekuna i wychowawcy na koloniach, zimowiskach i obozach młodzieżowych.

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia przyjmowane są do dnia 27 października w biurze KSM DT czynnym codziennie od wtorku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Kontakt:

Biuro KSM DT

Pl. Katedralny 1/1

33 -100 Tarnów

Tel: (14) 621 – 32 – 18

533-554-777

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ksm.diecezja.tarnow.pl