wrapper

Wiadomości

piątek, 17 listopad 2017 11:06

Spotkanie między niewiastami w Koszycach Wielkich

Napisane przez eb/Ruch Światło-Życie

Ruch Światło-Życie organizuje kolejne "Spotkanie między niewiastami" - roczny cykl formacyjny dla wszystkich kobiet. Odbędzie się ono w kościele parafialnym w Koszycach Wielkich, 22 listopada o godz. 17.00.

W programie Eucharystia z kazaniem specjalnie "o" i "dla" kobiet, świadectwo niezwykłej kobiety, adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej - spotkania biblijne w małych grupach dla chętnych.

Ruch zaprasza wszystkie kobiety - stanu wolnego, zamężne, konsekrowane - począwszy od uczennic szkół średnich do wszystkich 18+. Nie trzeba zapowiadać swojego przybycia, choć mile widziane będą  zgłoszenia osób, które pragną po modlitwie zostać na spotkaniu formacyjnym.

- Zaproszenie kierujemy do każdej z Pań. Może właśnie pragniesz czasu dla siebie i Jezusa, może potrzebujesz zadbać o siebie? Może chcesz porozmawiać w gronie kobiecym o ważnych dla Ciebie sprawach, a może po  prostu chcesz zrobić niespodziankę swojej Przyjaciółce i zabrać ją w dobre miejsce? Jeśli tak, to jest właśnie propozycja dla Ciebie - zachęca Marta Wideł, organizatorka spotkań.

cd