wrapper

Wiadomości

poniedziałek, 08 styczeń 2018 22:43

Gratulacje dla redaktor Ewy Biedroń

Napisane przez Redakcja
Gratulacje dla redaktor Ewy Biedroń Fot: Beata Malec - Suwara / Tarnowski Gość Niedzielny

Miło nam poinformować, że dziennikarka naszego Portalu, a także diecezjalnego RDN-u oraz korenspondentka KAI-u, p.Ewa Biedroń została uhonorowana statuetką im. abpa Józefa Życińskiego.

Nagrodę otrzymała z rąk ks. Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża w niedzielę 7 I br. na specjalnej gali zorganizowanej przez RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz w Hotelu Bristol.

Pani redaktor Ewa wyznała, że tę nagrodę dedykuje swojej Mamie, która 24 lata temu zobaczyła ogłoszenie w prasie o naborze i przesłuchaniach do radia i podsunęła ten pomysł córce. Jak widać, z sukcesem. Warto wspomnieć, że p.Ewa w redakcji naszego Portalu pracuje ponad 5 lat, z KAI współpracuje od 11 lat, a także z tygodnikiem "Niedziela" od 2 lat.

Oprócz p.Ewy statuetki otrzymali również: Stefan Bieszczad - radny sejmiku województwa podkarpackiego i prezes firmy Suret z Dębicy, ks. Krzysztof Orzeł - były dyrektor RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz, Magdalena Iwaniec - wieloletnia prezes Klubu Dobrze Nastawionych, Ryszard Mosur – prezes Spółdzielni Pracy Muszynianka oraz Leszek Cidyło – wiceprezes tej Spółdzielni. Serdecznie gratulujemy!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 styczeń 2018 23:22