wrapper

Wiadomości

środa, 14 luty 2018 08:57

Rekolekcje "CHŁOPY DO ROBOTY!" - Reaktywacja męskości

Napisane przez ks. Tomasz Rąpała
MĘŻCZYZNA... ktoś kto musi walczyć. Czy masz dla KOGO i o co walczyć?
Życie w iluzji... spokojne, ułożone, wygodne, bez wysiłku, bez wyrzeczeń, bez pracy, bez problemów, bez biedy, bez prawdziwej radości??? 
A może prawdziwe życie... trud, wysiłek, praca, trudności, pasja, szczęście, radość, zadowolenie, Bóg...
 
CO ŻYCIE ROBI ZE MNĄ - CO JA ROBIĘ Z ŻYCIEM? 
CZAS PODJĄĆ MĘSKĄ DECYZJĘ! 
OBUDŹ DUSZĘ LWA :)
 
MĘŻCZYZNA to wielka siła!!! Jesteś stworzony do walki, ryzyka, szalonych przygód! 
Zastanów się czy decydujesz sam czy oddajesz ster życia komuś innemu? 
Rekolekcje RUSZ DUSZĘ w Krynicy – Zdroju są po to, żeby pomóc ci w odpowiedzi na TWOJE pytania! Nikt nie żyje sam, ale decyzja co do Twojej przyszłości należy tylko do Ciebie. Przyjedź, aby spotkać się z Bogiem i ludźmi, którzy są w drodze.
 
Gościem specjalnym będzie porucznik rezerwy KAROL CIERPICA, który opowie nam o swoim doświadczeniu życia, trudów, walki oraz o tym, jak żołnierz Michael Ollis oddał za niego życie podczas wojny w Afganistanie. 
Wśród gości pojawi się także Pani MAGDALENA KLECZYŃSKA, która opowie o relacjach z kobietami. No i oczywiście Klerycy, którzy zaświadczą, że warto żyć Ewangelią to znaczy Jezusem i że naprawdę jest sens w tym, aby codziennie brać się do roboty...
 
CZEKAMY! 
 
Gdzie: Willa Pogoń - Krynica Zdrój
Kiedy: 09.-11.03.2018 r.
Dla kogo: Młodzież męska od 16 roku życia - dla osób niepełnoletnich mailem zostanie wysłana zgoda do wypełnienia przez Rodziców lub Opiekunów.
Prowadzi: ks.Tomasz Rąpała
Zapisy: Do 2 marca przez formularz zgłoszeniowy.
Koszt: 130 zł/os.
 
W przypadku rezygnacji z rekolekcji po zgłoszeniu, prosimy o jak najszybszą informację na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Jeśli pojawią się dodatkowe pytania proszę wysyłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Organizator: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży, Rusz Duszę (Rozeznaj Drogę), Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji Tarnowskiej
 
Plakat Chopy2 724x1024 1
Ostatnio zmieniany środa, 14 luty 2018 10:39