wrapper

Wiadomości

środa, 14 luty 2018 11:59

Rekolekcje "ACH TE BABY! - WYDOBYWANIE WARSTW, CZYLI NOWY SPOSÓB NA KOBIECY MAKEUP"

Napisane przez Wydział Duszpasterstwa Młodzieży
Rekolekcje o pięknie Maryi – o pięknie kobiety, nie są dewocyjnym projektem. Zapraszamy dziewczyny, które pragną zobaczyć siebie w Bożym świetle – odkryć siebie przed Bogiem – tak jak Maryja.
 
Maryja w swojej zwyczajności oczom naszej wiary jawi się jako cała piękna. 
Chcemy razem uczyć się patrzeć „oczami serca”, „oczami wiary”, aby w tym, co zewnętrznie zdeformowane, sponiewierane i zmęczone dostrzec PIĘKNO wewnętrzne. 
Przewodnikiem będzie nam Biblia, która jak Anioł puka do drzwi naszych serc i czeka ze zwiastowaniem na każdego. 
Sposobem będzie słuchanie, by jak Maryja stać się „ciszą” w której rozbrzmiewa SŁOWO. 
Przestrzenią – matrycą IKONA Matki Bożej Fatimskiej.
 
Zabierz SIEBIE ? A ze sobą przywieź dobry humor, Pismo Święte, notatnik, ołówek, weź ze sobą twój ulubiony kwiat, bądź gotowa na zwiastowanie i odkrywanie jaką jesteś w oczach Najwyższego. 
Czekamy na Ciebie! :)
 
Gdzie: Centrum Opoka w Starym Sączu
Kiedy: 02-04.03.2018 r.
Dla kogo: Młodzież damska od 16 roku życia – dla osób niepełnoletnich mailem zostanie wysłana zgoda do wypełnienia przez Rodziców lub Opiekunów.
Prowadzi: Ks. Piotr Adamczyk
Zapisy: Do 23 lutego przez formularz zgłoszeniowy.
Koszt: 130 zł/os.
 
W przypadku rezygnacji z rekolekcji po zgłoszeniu, prosimy o jak najszybszą informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Jeśli pojawią się dodatkowe pytania proszę wysyłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Organizator: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży, Rusz Duszę (Rozeznaj Drogę)
baby1