wrapper

Wiadomości

piątek, 02 marzec 2018 09:52

Światowy Zjazd Absolwentów KUL - zgłoszenia

Napisane przez eb/KUL
Światowy Zjazd Absolwentów KUL - zgłoszenia Foto KUL

Rok 2018 to wyjątkowy czas dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, który obchodzi jubileusz 100-lecia. Jedną z najważniejszych inicjatyw rocznicowych jest Światowy Zjazd Absolwentów, na który zaproszeni są wszyscy przyjaciele, sympatycy, byli pracownicy i przede wszystkim byli studenci KUL.

Spotkanie w dniach 8-9 czerwca rozpocznie się w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – w święto patronalne uczelni. W ramach wydarzenia odbędzie się m. in. Msza Św., uroczyste spotkanie z władzami uczelni oraz koncert „Cztery pory roku” A. Vivaldiego, wieczór na uniwersytecie i dzień otwartych katedr. Będą to okazje do spotkania z profesorami i przyjaciółmi z lat studenckich.

Aby wziąć udział w zjeździe, należy na stronie www.absolwentkul.pl wypełnić formularz rejestracyjny. Jest on dostępny online oraz w wersji do pobrania i wysłania pocztą tradycyjną. Na wspomnianej stronie internetowej znajdują się również najnowsze informacje z życia uniwersytetu oraz szereg inicjatyw kierowanych do absolwentów, np.  konkurs „Moja Uczelnia”, Indeks Absolwentów KUL, Newsletter Absolwenta.

Pytania dotyczące rejestracji i wszelkich kwestii logistycznych dotyczących zjazdu należy kierować do Towarzystwa Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego ul. Chopina 29, 20-023 Lublin tel. 81 532 64 32, 662 487 212 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany piątek, 02 marzec 2018 10:31
Więcej w tej kategorii: Forum Formacyjne w Krynicy - zapisy »