wrapper

Wiadomości

środa, 07 marzec 2018 13:49

Z Domowym Kościołem do Panamy

Napisane przez Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie
Z Domowym Kościołem do Panamy arch. Grzegorz Golec/RDN Małopolska

W dniach od 12 do 29 stycznia 2019 r. Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie naszej diecezji organizuje wyjazd na ŚDM do Panamy.

„Serdecznie zapraszamy młode małżeństwa, narzeczonych, osoby szukające męża lub żony oraz wszystkich, wszystkich młodych zwłaszcza tych, którzy mają marzenia i wierzą w ich spełnienie” – zachęca ks. Wojciech Karpiel, moderator diecezjalny oazy rodzin, główny koordynator wyjazdu, który był już na ŚDM w Rzymie i organizował wyjazdy na ŚDM do Madrytu, Rio de Janeiro i Krakowa.

Program wyjazdu na spotkanie młodych jest bogaty. „Zanim dotrzemy do Panamy na dni diecezjalne i centralne uroczystości chcemy zwiedzić Nowy York w Stanach Zjednoczonych oraz pokłonić się Matce Bożej w Guadalupe w Meksyku” – dodaje ks. Karpiel, który ma nadzieje, że to jeszcze bardziej zachęci do wyjazdu.

To oczywiście zwiększa koszty przedsięwzięcia, ale okazuje się, że nie aż tak znacznie w porównaniu z innymi ofertami. Organizatorzy przewidują, że całość wydatków to około 10 tys. zł. (wpisowe – 2000zł.).

Warunek jest tylko jeden: zapisać się trzeba jak najszybciej, żeby nie zabrakło biletów lotniczych. Wszelkich szczegółowych informacji udziela ks. Wojciech (tel. 692-422-812, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Wyjazd jest organizowany pod patronatem Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 marzec 2018 14:21