wrapper

Wiadomości

poniedziałek, 09 kwiecień 2018 10:07

Film promocyjny na Dzień Otwarty WSD w Tarnowie

Napisane przez WSD Tarnów

Zapraszamy do zobaczenia filmiku przygotowanego przez Alumnów WSD w Tarnowie. Zapraszamy Was na Dzień Otwarty i czekamy!!! Informacje poniżej filmu.

Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza na kolejny Dzień Otwarty, w tym roku w nowej odsłonie. Będzie można poznać codzienne życie kleryków. Spotkanie zaplanowano w trzech blokach: modlitwa (słuchać), spotkanie na auli (rozeznawać), gdzie chłopcy zobaczą spektakl o św. Stanisławie Kostce i integracja we wspólnej rozmowie i meczu (działać). 

Dzień Otwarty w WSD odbędzie się 28 kwietnia.

- Bardzo się cieszę, że z całą seminaryjną wspólnotą będziemy mogli Was gościć w naszym Domu. Strategia męskości to temat przewodni spotkania. W podtytule mamy z kolei słowa zaczerpnięte z orędzia papieża Franciszka na tegoroczny Dzień Modlitw o Powołania „Słuchać, Rozeznawać, Działać”. Te słowa będą nam towarzyszyć we wspólnej modlitwie oraz spotkaniu z Braćmi Klerykami – podkreśla rektor ks. Andrzej Michalik.

Zgłoszenia są przyjmowane pod numerami telefonów:

(14) 621-35-04

(14) 621-35-05

email - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

p99

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 kwiecień 2018 10:27