wrapper

Wiadomości

poniedziałek, 16 kwiecień 2018 17:07

Makulatura na misje

Napisane przez Maria Ślusarz

Po zimowej przerwie w Bochni rozpoczyna się piąty rok akcji „Makulatura na misje”. Jej celem jest pomoc w  budowie  zbiorników rozprowadzających wodę ze studni głębinowej im. dr Filipa Adwenta do obiektów planowanego Centrum Dziecka, „Cite de la vie – Mere Josepha” w bardzo biednej dzielnicy Cariere w  stolicy Kamerunu Yaounde.

Dzieło to koordynuje s. Kolbena Frąckiewicz ze Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek.

- Plany budowli Centrum są na ukończeniu, będziemy czekać na ich zatwierdzenie. Sprawy administracyjne posuwają się powoli i to bardzo. Ufamy, że rozpoczniemy budowle. Prosimy o modlitwę, aby Pan pomógł to zrealizować. Dziękuje Wam z całego Serca, za każdą udzieloną pomoc, będziemy wspólnie budować – napisała siostra.

Zapraszamy więc wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu w dniu 21 kwietnia 2018 r (sobota).

Kontener na makulaturę będzie ustawiony na parkingu przy kościele św. Pawła  w Bochni w godz. 7.00 -16.00 .

W przypadku problemów z magazynowaniem makulatury, można  wcześniej dostarczyć ją do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Partyzantów 7 – wjazd od ul. Gazowej – pierwsza brama po lewej stronie.

Poświadczenie przekazania makulatury można oddać organizatorom w dniu zbiórki.