wrapper

Wiadomości

wtorek, 15 maj 2018 15:37

Koncert Tomka Kamińskiego w Odporyszowie

Napisane przez inf. prasowa

W Dzień Matki, 26 maja, w Sankturarium Matki Bożej Zwycięskiej w Odporyszowie wystapi z koncertem Tomek Kamiński. Ten znany twórca „muzyki z przesłaniem”, jak sam nazywa swoją twórczość, przyjedzie do Odporyszowa na zaproszenie Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej i Gminnego Centrum Kultury w Żabnie. Występ artysty odbędzie się w ramach projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Tomek Kamiński to wokalista, skrzypek, autor tekstów, przedstawiciel stylu muzycznego określanego jako piosenka autorska. Wraz z zespołem muzyków jazzowych regularnie koncertuje i tworzy muzykę z przesłaniem. 

Piosenka „Ty tylko mnie poprowadź” do dzisiejszego dnia podczas koncertów porusza publiczność do wspólnego śpiewania z artystą. Nie inaczej będzie w Odporyszowie.

Dla chcących wziąć udział w koncercie mieszkańców Otfinowa, Niecieczy, Łęgu Tarnowskiego i Niedomic Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie organizuje bezpłatny transport. Szczegółowe informacje można uzyskać w filiach Biblioteki w tych miejscowościach. Wstęp na koncert jest wolny.

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 16:04