wrapper

Wiadomości

wtorek, 05 czerwiec 2018 15:13

„BMW”: „Bóg, Modlitwa, Wiara” - zaproszenie na spotkanie młodych w Barcicach

Napisane przez Ks. Jerzy Szkarłat

19 czerwca 2018 roku w parafii Barcice odbędzie się kolejny Wieczór Młodych. Tym razem tematem spotkania będzie „BMW”: „Bóg, Modlitwa, Wiara”.

"Zapraszamy na godz. 18.00. Spotkanie poprowadzi ks. Biskup Leszek Leszkiewicz. Swoim świadectwem z młodymi podzieli się Marcin Hebda, raper z naszej diecezji. Spotkanie zakończy się wspólnymi tańcami" - mówi ks. Jerzy Szkarłat, wikariusz parafii Barcice.

Takie spotkania młodych są bardzo potrzebne. Wieczory Młodych pozwalają mi się nawracać a zarazem na nowo powracać do Boga. Kiedyś moje życie było bardzo dziwne, a na takim Wieczorze Młodych, na które kiedyś mnie koleżanka zabrała, moje życie całkowicie się zmieniło. Na każdym spotkaniu uczę się czegoś innego, wszystkie usłyszane dotychczas konferencje wprowadzają jakąś zmianę na lepsze w moim życiu”. Takie spotkania młodych jednoczą ludzi. Możemy wspólnie porozmawiać o Bogu, ale też wspólnie się bawić. Zachęcam wszystkich młodych z naszej parafii, aby piątkowe wieczory spędzali wspólnie z nami na naszej cotygodniowej Grupie Młodzieżowej. Możemy lepiej poznać Boga, porozmawiać na różne tematy. Wielu pyta nas, po co takie spotkania młodych? Czy one mają sens? Więc mówię wszystkim: jasne, że mają sens” – oto, co o Spotkaniach Młodych mówi młodzież parafii Barcice.

PLAKAT WIECZÓR MŁODYCH