wrapper

Wiadomości

poniedziałek, 25 czerwiec 2018 14:16

Miasteczko Modlitewne - zapisy

Napisane przez Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Zapraszamy do udziału w Miasteczku Modlitewnym, które odbędzie się w dniach 27 lipca - 2 sierpnia 2018 roku przy Sanktuarium Bł. Karoliny w Zabawie.

Tegorocznemu ogólnopolskiemu spotkaniu towarzyszy hasło "Ducha masz? Chcesz?", które ma celu zapoznanie uczestników i uświadomienie ich, na czym polega działanie siedmiu darów Ducha Świętego i jak z nich korzystać. W ciągu 7 dni trwania rekolekcji młodzież będzie korzystać z wielu atrakcji i wydarzeń. Będą to: dyskusje, spotkania w grupach, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, czuwania modlitewne, koncerty zespołów, zabawy prowadzone przez wodzirejów. Młodzież nie tylko będzie uczestniczyć, ale przede wszystkim tworzyć klimat spotkania poprzez pobyt w miasteczku namiotowym, przygotowywanie wspólnych posiłków i działania i życia we wspólnocie.

Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestnicy nocować będą w namiotach, rozłożonych na terenie przy Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie, bądź w szkole. 

Zapisy na Miasteczko Modlitewne trwają do 20 lipca. Koszt udziału wynosi 180 złotych. Zgłoszenia prosimy kierować przez formularz http://tnij.at/273004 .
Zapis jest ważny po wpłacie zaliczki w wysokości min. 50zł.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://miasteczkomodlitewne.pl/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/200393190579015/

Ostatnio zmieniany wtorek, 03 lipiec 2018 16:29