wrapper

Wiadomości

środa, 04 lipiec 2018 08:47

Trwa rekrutacja do Diecezjalnego Studium Rodziny - FILMY

Napisane przez ks. Piotr Cebula / Dyrektor Wydziału Małżeństw i Rodzin
Trwa rekrutacja do Diecezjalnego Studium Rodziny - FILMY fot. ks.Marian Kostrzewa

Diecezjalne Studium Rodziny jest propozycją dla osób, które pragną pogłębić swoją wiedzę na tematy związane z małżeństwem i rodziną.

Szczególnie zapraszamy do udziału w Studium małżonków, dla których wspólne zdobywanie wiedzy jest okazją do umacniania sakramentalnej więzi. Wykłady obejmują zagadnienia z psychologii rodziny, prawa kanonicznego, teologii rodziny, pedagogiki, itp. Obejmują także systematyczne wykłady z naturalnych metod rozpoznawania płodności zgodnie z metodą prof. Rötzera. Absolwenci Studium otrzymują dyplom nauczyciela metody Rötzera i po otrzymaniu misji mogą podjąć posługę w poradniach rodzinnych jako Doradcy Życia Rodzinnego.

Studium trwa dwa lata. 13 października rozpoczyna się XVII jego edycja. Wszystkie wykłady będą odbywać się przy parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się w Wydziałem Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w którym także można dokonać zapisu na Studium: 14 6317360, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o Diecezjalnym Studium Rodziny oraz o Doradcach Życia Rodzinnego.

Ostatnio zmieniany piątek, 21 wrzesień 2018 08:05