wrapper

Wiadomości

Artykuły filtrowane wg daty: czwartek, 01 marzec 2018
czwartek, 01 marzec 2018 17:03

„Miasto Ktosiów”

Wydział ds. Nowej Ewangelizacji, Komitet Budowy Miejsca Pamięci Dzieci Utraconych SPES zapraszają na spotkanie „Miasto Ktosiów”. Jest ono przeznaczone jest dla rodziców dzieci utraconych oraz wszystkich zainteresowanych powstaniem podobnego miejsca w swoich środowiskach.

czwartek, 01 marzec 2018 16:43

„Gurgacz. Kapelan Wyklętych” w kinach

Film „Gurgacz. Kapelan Wyklętych” wchodzi do kin od 2 marca. Premiera wpisana została w oficjalny program obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza zaprasza Ceremoniarzy wszystkich roczników na Warsztaty Liturgiczne.

Odbędą się one w domu rekolekcyjnym w Ciężkowicach, w dniach 16-18 marca 2018r. Doroczne Warsztaty mają na celu zintegrować środowisko ceremoniarzy i pogłębić ich formację, a ich głównym tematem będzie rok liturgiczny. Ceremoniarze będą uczestniczyć w prelekcjach z zakresu psychologii, teologii liturgii, teologii biblijnej i muzyki kościelnej.

Przyjazd w piątek o godz. 17: 00, zakończenie w niedzielę po obiedzie. Prosimy o zabranie ze sobą: albę, cingulum i krzyż ceremoniarza, śpiwór oraz obuwie.

Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 534 277 377 do 14 marca 2018r.

Zapraszamy wszystkich Ministrantów, którzy uczęszczają do szkoły podstawowej, na dni formacji, które odbędą się w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach. Odbędą się one w dniach 9 – 11 marca 2018r.

Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł. Przyjazd w piątek o godz. 17.00, a zakończenie w niedzielę po obiedzie. Prosimy o zabranie ze sobą komży, śpiwora, oraz o odpowiednim obuwiu do korzystania wewnątrz budynku, a także o obuwiu sportowym, notatniku i długopisie.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 534 277 377 do 7 marca 2018r.

Strona 1 z 2