JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

poniedziałek, 16 czerwiec 2014 18:37

II Dekanalny Turniej o puchar bł. Karoliny

Napisane przez

ii turniej smWakacje coraz bliżej. W końcu nastanie długo wyczekiwane przez wszystkich uczniów zakończenie roku szkolnego, a tym samym zasłużony odpoczynek po trudach dziesięciomiesięcznych zmagań o zdobywanie wiedzy i dobrych stopni. Jak najlepiej wykorzystać ten czas?

Dekanalny Duszpasterz Młodzieży dekanatu radłowskiego ks. Marcin Minorczyk zaprasza na II Turniej Sportowy, który odbędzie się już 28.06.2014r., a więc w pierwszą sobotę wakacji! Spotkanie to jest kolejną już inicjatywą integracji młodych ludzi, zapoczątkowaną w ubiegłym roku. Jej powodzenie oraz pozytywna odpowiedź młodzieży zaowocowała jednak rozszerzeniem zawodów.

W najbliższym turnieju do wygrania będzie nie jeden a… dwa złote medale Bł. Karoliny Kózkówny, w dwóch różnych dyscyplinach – siatkówce i piłce nożnej. Młodzi ludzie z różnych parafii dekanatu radłowskiego będą mieli okazję lepiej się poznać i zmierzyć ze sobą w umiejętnościach sportowych, a także w 100. rocznicę męczeńskiej śmierci Bł. Karoliny zbliżyć do postaci Patronki Turnieju.

Nie wahaj się dłużej, zapisz się już dziś! Gdzie? Zawody odbędą się na „Orliku” przy Zespole Szkół w Zabawie. Regulamin i karta zgłoszenia znajduje się na stronie www.sanktuarium zabawa.pl. Do kiedy? Zapisy przyjmowane są do 26.06.2014r., jednak im wcześniej, tym lepiej!

Nie przegap takie okazji! Zacznij w aktywny sposób swoje wakacje. Niech niewielkie doświadczenie lub brak wiary w swoje możliwości nie będą wymówką. Pamiętaj - jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać, przegrasz zanim zaczniesz biec.