poniedziałek, 04 wrzesień 2023 22:14

Festyn Misyjny

25 lat domu na Kozieńcu

W tym roku mija 25 lat od męczeńskiej śmierci ks. Jana Czuby, jedynego polskiego księdza diecezjalnego, który zginął na misjach.  Jego osoba patronuje Domowi Formacji Misyjnej w Czchowie, który również w tym roku obchodzi swoje 25-lecie istnienia i działania.

Chcąc uczcić osobę naszego Męczennika, w tymże Domu w sobotę 9 września organizujemy festyn misyjny, na który bardzo serdecznie Wszystkich zapraszam. Będą to chwile z pożytkiem dla ducha, które pozwolą nam uwielbić Boga za osobę ks. Jana, kandydata na ołtarze. Będzie to też okazja do bliższego poznania jego życia. Czas spędzony razem wypełnią atrakcje, zwłaszcza dla najmłodszych, których bardzo, bardzo zapraszam wraz z całymi rodzinami. Zapewniamy również gorący posiłek i nie tylko.

Spotkanie rozpoczniemy Eucharystią o godz. 14.00, a zakończymy wieczornym uwielbieniem, na które w szczególny sposób pragnę przyciągnąć Waszą uwagę.

Rozpowiadajcie, proszę, o tym wydarzeniu "wszędzie". Jest ono dla wszystkich. Mówcie znajomym, by przybywali z dziećmi i wnukami.

Z radością Wszystkich zapraszam!

Ks. Kryzsztof Czermak

Dyrektor Wydziału Misyjnego Diecezji Tarnowskiej