Księża udadzą sie na swoje nowe parafie z końcem sierpnia.
Poniżej publikujemy listę zmian wg schematu: parafia posłania – imię i nazwisko przychodzącego księdza.
Zapraszamy do fotogalerii z tego wydarzenia – kliknij TUTAJ.
Borki - Ks. Wojciech Cabak
Bruśnik - Ks. Sylwester Mroczek, neoprezbiter
Brzesko, Miłosierdzia Bożego - Ks. Michał Peciak
Brzesko-Słotwina - Ks. Konrad Kupiec
Brzesko, NMP Matki Kościoła i św. Jakuba - Ks. Marcin Gazda, neoprezbiter
Bystra - Ks. Stefan Smajdor
Ciężkowice - Ks. Sławomir Czub
Dąbrowa Tarnowska - Ks. Michał Franczak
Dąbrowa Tarnowska - Ks. Marek Kęska
Dębica, MB Anielskiej - Ks. Piotr Abram
Dębica, św. Krzyża - Ks. Piotr Turek, neoprezbiter
Dębica, św. Krzyża - Ks. Mariusz Wójtowicz
Dębica, św. Krzyża - Ks. Szczepan Wierzbicki
Dębica, Miłosierdzia Bożego - Ks. Artur Marta
Gołkowice - Ks. Andrzej Papież
Grabno - Ks. Piotr Nalepa
Gromnik - Ks. Kazimierz Kruczyński
Iwkowa - Ks. Maciej Klimontowski, neoprezbiter
Jadowniki - Ks. Wojciech Mróz, neoprezbiter
Jastrzębia - Ks. Piotr Pietrucha
Jodłowa, św. Stanisława - Ks. Mateusz Norek
Jodłowa, św. Stanisława - Ks. Jan Maciuszek
Kamienica - Ks. Michał Sapalski
Kąclowa - Ks. Michał Dubas, neoprezbiter
Koszyce Wielkie - Ks. Krzysztof Dyrlik
Krynica-Zdrój, Wniebowzięcia NMP - Ks. Łukasz Pietrzak
Krynica-Zdrój Wniebowzięcia NMP - Ks. Marek Paździo
Krynica-Zdrój, MBNP - Ks. Marcin Niwa
Limanowa, MB Bolesnej - Ks. Jarosław Gomułka
Limanowa, MB Bolesnej - Ks. Tomasz Koźbiał
Limanowa-Sowliny - Ks. Józef Buźniak
Łącko - Ks. Włodzimierz Chwałek
Łącko - Ks. Rafał Płaczek
Łąkta - Ks. Mariusz Ogorzelec
Męcina - Ks. Michał Duch, neoprezbiter
Mędrzechów - Ks. Tomasz Jamróz
Mielec, św. Mateusza - Ks. Krzysztof Jankowski, neoprezbiter
Mielec, św. Mateusza - Ks. Piotr Wąż
Mielec, MBNP - Ks. Dawid Włodarczyk
Mielec-Rzochów - Ks. Janusz Psonak
Mielec, Trójcy Przenajświętszej - Ks. Sylwester Duda, neoprezbiter
Mielec, Trójcy Przenajświętszej - Ks. Kamil Pawlik
Mikluszowice - Ks. Wojciech Węglowski, neoprezbiter
Nagawczyna - Ks. Paweł Nowak
Nowe Rybie - Ks. Dariusz Mytych
Nowy Sącz, św. Jana Pawła II - Ks. Marcin Kurmaniak, neoprezbiter
Nowy Sącz, MB Niepokalanej - Ks. Wojciech Brożek
Nowy Sącz, MB Niepokalanej - Ks. Paweł Przybyło
Nowy Sącz, MB Bolesnej - Ks. Marcin Babiński
Nowy Sącz, św. Kazimierza - Ks. Grzegorz Franczyk
Nowy Sącz, św. Kazimierza - Ks. Łukasz Plata
Nowy Sącz, św. Małgorzaty - Ks. Rafał Ciecieręga
Nowy Sącz, św. Małgorzaty - Ks. Paweł Urbaś
Nowy Sącz, św. Rocha - Ks. Mariusz Semla
Ochotnica Górna - Ks. Jacek Janiczek
Paszyn - Ks. Paweł Kita
Podegrodzie - Ks. Maciej Stabrawa, neoprezbiter
Podegrodzie - Ks. Edward Marcinkiewicz
Pogórska Wola - Ks. Jakub Bączek, neoprezbiter
Porąbka Uszewska - Ks. Łukasz Kalisz, neoprezbiter
Przecław - Ks. Dawid Madej, neoprezbiter
Radomyśl Wielki - Ks. Antoni Król
Rzezawa - Ks. Karol Góra
Rzuchowa - Ks. Norbert Sadko
Stary Sącz, św. Elżbiety - Ks. Nikodem Kowalczyk, neoprezbiter
Straszęcin - Ks. Jacek Chmura
Straszęcin - Ks. Oskar Leśniak
Szczawnica - Ks. Krzysztof Węgrzyn
Stróże - Ks. Tomasz Garwol
Stróże - Ks. Janusz Kras
Tarnów, bł. Karoliny - Ks. Dariusz Nowak
Tarnów, Dobrego Pasterza - Ks. Paweł Krawczyk
Tarnów-Katedra - Ks. Marian Kostrzewa
Tarnów, Miłosierdzia Bożego - Ks. Grzegorz Stochel
Tarnów-Terlikówka - Ks. Mariusz Sacha
Tęgoborze - ks. Łukasz Kita CSMA
Tylicz - Ks. Mariusz Żurek, neoprezbiter
Tymbark - Ks. Sylwester Taraszka
Uszew - Ks. Piotr Gwóźdź, neoprezbiter
Wadowice Górne - Ks. Krzysztof Szczygieł
Wojakowa - Ks. Leszek Sekuła, neoprezbiter
Wojnicz - Ks. Grzegorz Wolak, neoprezbiter
Zagórzany - Ks. Wojciech Dudzik
Zborowice - Ks. Mariusz Czosnyka
Żegocina - Ks. Andrzej Basiaga