piątek, 27 wrzesień 2019 15:37

Medialno-parafialny konkurs rozstrzygnięty - LAUREACI

Napisane przez Komisja Medialna V Synodu Diecezji Tarnowskiej
Medialno-parafialny konkurs rozstrzygnięty - LAUREACI fot. ks. Zbigniew Wielgosz

Promowanie wartościowych i będących na wysokim poziomie mediów parafialnych było celem konkursu zorganizowanego przez medialną Komisję V Synodu Diecezji Tarnowskiej.  Prezentujemy laureatów.

Jury w składzie: ks. Andrzej Turek, przewodniczący Komisji ds. Mediów, ks. Zbigniew Wielgosz, kierownik Gościa Tarnowskiego i Joanna Sadowska, sekretarz Komisji ds. Mediów – podsumowało konkurs i wybrało najlepsze media parafialne.

W kategorii biuletyn parafialny:

1. Kwartalnik sanktuarium pw. Matki Boskiej Bolesnej „Mater Dolorosa” z Limanowej;
  2. Mielecka „Ikona” z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  3. „Kościół nad Uszwicą”, który jest pismem, co warto podkreślić, wszystkich parafii dekanatu brzeskiego.

W kategorii profil Fb parafii lub wspólnoty parafialnej:

1. Parafia pw. Św. Stanisława BM w Pustkowie Osiedlu - kliknij TUTAJ
  2. Grupa Apostolska Zalasowa - kliknij TUTAJ
  3. Bocheński profil Chrystus w Solnym Mieście - kliknij TUTAJ

W kategorii najlepsza witryna parafialna:

1. Wspólnota Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu  - kliknij TUTAJ
  2. Parafia Dobra - kliknij TUTAJ
  3. Parafia Kamionka Wielka  - kliknij TUTAJ

Jury postanowiło przyznać w tej kategorii również wyróżnienie, które otrzymuje parafia pw. św. Józefa w Skrzyszowie.

Na konkurs zgłoszono kilkadziesiąt publikatorów z całej diecezji. – Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a laureatom gratulujemy – podsumował ks. Andrzej Turek.

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 wrzesień 2019 10:03