środa, 17 maj 2023 09:05

Zaproszenie na Diecezjalne Dziękczynienie za sakrament bierzmowania

Napisane przez ks. Marcin Baran, ks. Artur Mularz

17. czerwca 2023 rokuw sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie odbędą się dwa wydarzenia związane z sakramentem bierzmowania.

WYDARZENIE I:

DIECEZJALNE DZIĘKCZYNIENIE ZA SAKRAMENT BIERZMOWANIA, który otrzymali uczniowie klas 8. Spotkanie poprowadzi ks. Maciej Kucharzyk MS.

Po dokonaniu rejestracji w formularzu:

i zakończeniu zapisów zostanie rozesłany mail ze szczegółowymi informacjami. Zapisy trwają do 9. czerwca br.

Zwracamy się z gorącą prośbą do Księży Dziekanów, Proboszczów, Wikariuszy jak również Katechetów świeckich o zorganizowanie wyjazdu w ramach parafii czy dekanatu na w/w spotkanie.

Program spotkania:

Wał - Ruda

9.30 - rejestracja

10.00 - integracja

10.30 - konferencja pod gruszą

10.45 - Droga Krzyżowa

Zabawa

12.00 - przejazd, posiłek (zapewnia organizator), integracja

13.30 - adoracja Najświętszego Sakramentu, Sakrament Pokuty

14.30 - Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem:

Z modlitwą i nadzieją na spotkanie

ks. Marcin Baran, Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży wraz ze Współpracownikami

WYDARZENIE II:

DZIEŃ WSPÓLNOTY ANIMATORÓW I 10-LECIE PROGRAMU MŁODYCH NA PROGU W DIECEZJI TARNOWSKIEJ

Na to spotkanie zapraszamy zarówno tych animatorów, którzy obecnie zaangażowani są w program, oraz tych, którzy byli zaangażowani na przestrzeni 10. lat działania.

Wydarzenie częściowo połączone będzie z DIECEZJALNYM DZIĘKCZYNIENIEM ZA SAKRAMENT BIERZMOWANIA.

Program spotkania (Zabawa):

Sobota:

9:30 - recepcja

10:00 - integracja

10:30 - konferencja

11:15 - małe grupy

12:00 - posiłek (zapewnia organizator), integracja (rozpoczęcie części wspólnej z uczestnikami Diecezjalnego Dziękczynienia za Sakrament Bierzmowania)

13.30 - adoracja Najświętszego Sakramentu, Sakrament Pokuty

14.30 - Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża 16:00 - przerwa

17:00 - gra terenowa

19:00 - grill i wspólne świętowanie 10-lecia programu

23:00 - odpoczynek