wrapper

Wiadomości

piątek, 24 listopada 2017 09:40

Papież już tam zostanie

Szkoła w Ciężkowicach zmieniła patrona. Świętowanie nowego imienia rozpoczęło się w sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego z udziałem abp. Henryka Nowackiego.

czwartek, 23 listopada 2017 10:41

Wyjątkowy recital organowy i wyjątkowy gość

W sobotę, 25 listopada o godz. 18.45 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tarnowie przy ul. Lwowskiej odbędzie się recital organowy Gianluca Libertucci, organisty Bazyliki św. Piotra w Watykanie.

1 grudnia w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie, WTST UPJPII w Krakowie odbędzie się sympozjum„Powstanie człowieka w ujęciu interdyscyplinarnym”.

Duszpasterstwo w środowisku młodych ludzi oraz przygotowanie do sakramentu bierzmowania – to główne tematy IV Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji, który w czwartek, 23 listopada, rozpocznie się na Jasnej Górze. Organizuje go Zespół Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji wraz z archidiecezją częstochowską i paulinami.

środa, 22 listopada 2017 17:08

Konkurs dla bierzmowanych

Pokażcie jak przygotowujecie się do jednego z najważniejszych momentów w waszym życiu! "Gość Tarnowski" i Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie ogłaszają diecezjalny konkurs na najlepszą i najciekawszą relację z przygotowań do bierzmowania.

Duszpasterstwo młodzieży, małżeństw i rodzin oraz przygotowania do przyszłorocznych obchodów setnej rocznicy niepodległości Polski – to główne tematy posiedzenia Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski, które odbyło się na Jasnej Górze.

Obchody Święta Pracownika Socjalnego w Tarnowie były okazją do podziękowań za codzienną pracę. W gronie instytucji, które działają na rzecz dzieci, młodzieży i seniorów są także kościelne organizacje.

środa, 22 listopada 2017 13:52

Spotkanie z Biblią u św. Maksymiliana

W piątek, 24 listopada o godzinie 19.00 w parafii św. Maksymiliana w Tarnowie odbędzie się "Spotkanie z Biblią". Ks. dr hab. Piotr Łabuda mówił będzie o Ewangelii wg św. Marka.

środa, 22 listopada 2017 08:00

WYRWANE SERCE - FILM

Film dedykujemy wszystkim, którzy stracili swoich bliskich w podróży.

Diecezjalny Apostolat Trzeźwości zaprasza na czuwanie ekspijacyjne - szczegóły na plakacie.

Strona 1 z 203