wrapper

Wiadomości

środa, 11 październik 2017 01:07

Znamy hasło przyszłorocznej Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej!

Napisane przez
ks.Marian Kostrzewa ks.Marian Kostrzewa

„Pełni Ducha Świętego budujemy Kościół na wzór Chrystusa” – to nowe hasło, które będzie towarzyszyć pielgrzymom Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej w 2018 roku – zapowiedział ks. Zbigniew Szostak na spotkaniu popielgrzymkowym dla Księży przewodników i ich najbliższych świeckich współpracowników.

Spotkanie to odbyło się w poniedziałek 09.10.br. w Zabawie. Była to okazja nie tylko do podsumowań i wspomnień, ale przede wszystkim do twórczej dyskusji nad tym, co można w funkcjonowaniu PPT usprawnić. Aby rozmowa była konstruktywna, zaproszeni księża i ich współpracownicy, na kilka dni przed spotkaniem wypełnili przygotowaną wcześniej ankietę.

Wracając do planów na przyszły rok, ks.Dyrektor zdradził także, że homilie oraz konferencje dla pątników przygotuje i wygłosi ks.Remigiusz Recław z Łodzi, związany od lat z Odnową w Duchu Świętym. Jego głównym zadaniem będzie zaproszenie pielgrzymów do pogłębionej refleksji synodalnej wynikającej z hasła - skoro jesteśmy w Kościele, powinniśmy za niego wziąć odpowiedzialność.
Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z tego wydarzenia.

Ostatnio zmieniany środa, 11 październik 2017 01:30