wrapper

Wiadomości

czwartek, 12 lipiec 2018 08:56

Tarnowski Wolontariat Misyjny we Lwowie z posługą dla dzieci i chorych

Napisane przez Wydział Misyjny

Od 9 lipca nasza 6 osobowa, druga w tym miesiącu, ekipa Tarnowskiego Wolontariatu Misyjnego w składzie: ks. Piotr Boraca, Iwona Ligas, Marta Cecylia, Kamila Podolska, Aneta Chmielowiec i Anna Chmielowiec na zaproszenie ks. Rafała Zborowskiego rozpoczęła kolejną posługę w Parafia Bożego Miłosierdzia w Rzęsnej we Lwowie.

Tym razem w Domu Miłosierdzia pomaga Marta, a reszta wolontariuszy pomaga w prowadzeniu dwutygodniowej oazy dla dzieci z tutejszej parafii. Moderatorem oazy jest ks. Andrzej Bezkorowajny – tutejszy kapłan, zaś opiekunami, prócz nas - wolontariuszy, są osoby świeckie pochodzące z parafii. Łącznie jest nas ponad 30 osób i wszyscy pełni są entuzjazmu, radości, uśmiechu i co najważniejsze energii do wspólnego działania i dzielenia się wiarą.

Wszystkich zachęcamy do śledzenia pracy wolontariuszy oraz świetlicy parafialnej do polubienia strony Parafia Bożego Miłosierdzia. Bowiem przez cały miesiąc kolejni wolontariusze będą  pomagać siostrom w posłudze chorym a pozostali wspierać będą duszpasterzy w pracy przy parafii.

Kliknij tutaj, aby przejść na stronę Wydziału Misyjnego i przeczytać całość oraz oglądnąć galerię zdjęć.